Recenze Shure

Ověřený zákazník AudioSound Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2011

Zakoupeno v AudioSound

• citlivost a barva zvuku
  • hmotnost

skvělé

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Super mikrofon.
  • Má výborný frekvenční rozsah.
  • Set s kabelem a stojanem byl velmi výhodný.
  • Samotný je v ČR dost drahý.

Je to legenda. Kdo koupí, neprohloupí.

Přidáno: 19. prosince 2011

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• za tu cenu super mikrofon

těžko hledat lepší v této cenové hladině,super dynamika,nulová vazba,máme v kapele 48,s tou se to nedá vůbec stovnat.

Přidáno: 13. prosince 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrá kvalita za příznivou cenu

Produkt jsem vybral na základě zkušeností známých
Produkt odpovídá mým očekáváním
použití je naprosto bez problémů
rozhodně mohu doporučit velmi dobrý poměr kvalita/cena

Shure SRH750DJ

Shure SRH750DJ

Přidáno: 2. prosince 2011

(naposledy upraveno 2. prosince 2011)

• velmi kvalitní zvuk
  • přijemný poslech
  • opravdu hodně silné a hluboké basy
  • pohodlné
  • dobrá konstrukce
  • délka kabelu
  • poněkud těžší kabel

Před těmito sluchadly jsem vlastnil sennheiser HD518 takže budu porovnávat hlavně s těmito sluchátky.
Shure SRH750DJ: mají velmi kvalitní zvuk srovnatelný se sennheiser HD 518
opravdu silné, hluboké a nezkreslené basy (což mi u HD 518 poněkud scházelo[Hi-FI] )
tyto sluchátka mají asi nejsilnější basy co sem kdy slyšel.

jsou pohodlné akorat trochu těžké, ale to moc u pohodlí nevadí pokud je mate na hlavě hodinu tak nic nepoznáte, až po delší době začínájí tlačit na hlavě ale to se dá vyřešit posunutím mostu dopředu nebo dozadu.
Mají dlouhý kabel který vás neomezuje akorát je poněkud těžší
ale to se po nějaké době vsákne.

Abych to shrnul tak tyto sluchátka za tu cenu hrají opravdu dobře vše co mi u senn HD518 scházelo tyto vyplnily a tak se staly top sluchátky pro mě. Jsou dobré jak na poslech tak pro Djing.

měl jsem možnost je porovnat s pioneer HDJ 1000
oproti HDJ 1000 mají hlubší basy a mnohem! lepší výšky.
ale zato strácejí na detailnosti zvuku ale to vám při normálním poslechu vadit nebude jedině pro DJing je to malá ztráta.

Přidáno: 21. října 2011

poměr cena - kvalita

Shure SRH440

Shure SRH440

Přidáno: 15. října 2011

• Po zvukové stránce, nemám nic co bych jim vytknul. Perfektní středy a výšky, oproti portám neskutečně detailní. Tím nechci napsat, že porty nejsou detailní. U Shurek si detailů všimnete tak, jako by jste je slyšeli poprvé. Samozřejmě záleží jaký styl hudby posloucháte ... Basy pevné, přesně tam kde mají být jsou. Když jsem je srovnával s porty nechtělo se mi je ani sundávat z hlavy, protože jsem byl tak zažraný do skladby, že jsem si ji poslechl, až do konce. Shure hrají hodně neutrálně, "rovně". Doporučil bych je těm co hledají detail a přesnost u sluchátek. Nedoporučil bych je těm co upřednostňují mega basy. Co pro mě bylo překvapením je izolace. Vynikající! Co bych jim vytknul je komfort. Není to nic hrozného, prostě je cítíte na hlavě. Pocení uší u mě nenastalo, ani po hodinovém poslechu. Akorát je tepleji na uši, nic víc.
  • větší přítlak, ale dá se najít ideální pozice sluchátek na hlavě
  • někomu by se holi potit uši (daň za uzavřenost)

-vynikající izolace sluchátek
-brilantní výšky
-vynikající středy
-pevné basy
-ideální i pro přenosné přehrávače (hrají hlasitěji než Koss porta pro)
-dají se složit

Přidáno: 13. září 2011

• Skvely zvuk
  • Izolace zvuku
  • Nezamotavaci, odolny kabel
  • pro me prijemny zpusob noseni sluchatek
  • odolne pouzdro - puk
  • Nejsem si jist zda jsou k dostani nahradni nastavce do usi kdybych nahodou ztratil

Skvala sluchatka, naprosto odpovidajici sve vyssi cene

Ověřený zákazník AudioSound Ověřený zákazník

Přidáno: 2. září 2011

Zakoupeno v AudioSound

• mikrofon pro mužské hlasy
  • nepoužitelný pro ženské hlasy

malá náchylnost na zpětnou vazbu díky ořezaným frekvencím

Přidáno: 12. srpna 2011

Cena + kvalita = absolutní TOP v této cenové relaci

Přidáno: 1. srpna 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• šurku za tuhle cenu se stojanem - to není nad čím přemýšlet
  • odolnej
  • příjemnej zvuk
  • VELMI slušná odolnost proti zpětný vazbě
  • nemá vypinač

Já vím, že pro profi zvučení je vypínač spíše nevýhoda. Ale mám jen menší mix a nemám vypinače u jednotlivejch šavlí a nebaví mě furt kroutit s úrovněma.

Přidáno: 14. května 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

není co dodat, klasika s výbornou pověstí

Přidáno: 13. května 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Za ty penize myslim - super mikrofon z mnoha zpusoby vyuziti at uz na snare, el.kytaru nebo zpev.

Přidáno: 25. března 2011

Zakoupeno v hudebniraj.cz

Tyto mikrofony jsou osvědčený a kvalitní výrobek.
Minimálně vazbí a se zvukem naprostá spokojenost.
Je to prostě klasika.

Přidáno: 13. března 2011

Za tu cenu výborný

Přidáno: 2. března 2011

• Kvalita-Cena

Pozor na levné Čínské kopie prodávané na Muziker.cz
Tyto mikrofony nemají s firmou Shure vůbec nic společného.

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

Tyto mikrofony znám už delší dobu, tzn. mé hodnocení vychází spíše z dřívější zkušenosti. Tento posledně zakoupený mě překvapil pouze tím, že je to čínský výrobek. Ale to je dnes asi věc, nad kterou není třeba se pozastavovat a je myslím dobře, že se to člověk dozví už z obalu a ne až po rozmontování podle použitých součástek.

Přidáno: 27. listopadu 2010

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Mikrofon,který mne ještě nezklamal.Vím,co od něj mohu očekávat a to také umí.Výborný na snímání akustických nástrojů,někdy i lepší řešení,nežli kondenzátorový mikrofon,např. u banja.Zabývám se zvučením kapel již přes 30 let.

Pajcus Pajcus

Přidáno: 17. února 2010

(naposledy upraveno 17. února 2010)

• bytelná konstrukce
  • kvalita
  • odolnost vůči zpětné vazbě
  • ne moc dobře vyřešený vypínač
  • nedosahuje kvalit mikrofonu SM58

SHURE PG58 je nižší model slavné SM58 a výrobce ho zřejmě začal vyrábět, aby zaplnil mezeru v trhu. Mezi jeho přednosti patří bezesporu jeho kvalita, odolnost vůči zpětné vazbě, bytelné kovové tělo a především příznivá cena.

Já si ho pořídil pro potřeby domácího nahrávání zpěvu a akustické kytary v podmínkách mého amatérského domácího studia. Pro tyto účely slouží velmi dobře. V poslední době ho ale využívá zpěvák v naší kapele, kterému ho půjčuji, takže už má hodně najeto a filtr v jeho koši už musel spolykat mnoho slin. Přesto si mikrofon i po 4 letech drží svou kvalitu a přesnost signálu, který se přes něj zachytí je stále slušný.

Na větší pódium, kde je mikrofon vystaven mnohému zvukovému záření z nástrojových aparatur a odposlechů, se zatím nedostal a ani to neplánuji, protože myslím, že by tam, se svou charakteristikou neobstál tak, jako jeho starší, kvalitnější a dražší bráška SM58, aspoň co se zpětné vazby týče. V malém prostoru zkušebny si vede dobře, ale samozřejmě nemůže být natočený přímo k bedně, kam je posílán jeho signál.

Jako jedinou nevýhodu vidím vypínač mikrofonu, který je placatý s mírným vroubkováním a jedná se zřejmě o jediný plastový díl vnějšího obalu mikrofonu. Už když je ruka mírně zpocená, což je jev, který se u delšího uchopení kovových předmětů stává, přepínač se stává takřka neovladatelným.

SHURE PG58 mohu doporučit amatérským muzikantům na ozvučení zpěvu a i do amatérských domácích studií - za tu cenu, pokud se někomu zdá drahý, určitě stojí - myslím si, že nic levnějšího podobných kvalit rozhodně nenajdete. Pokud má člověk ale možnost koupit SM58, ať určitě neváhá. :)

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• Velmi kvalitní mikrofon, po stránce funkčnosti mu není co vytknout.
  • Perfektní zpracování, kvalitní materiály, které vydrží.
  • Nezaučený člověk si musí zvyknout, že na vypinači není napsáno on/off, ale pouze jakýsi červený puntík, a tak si nemusí být jistý která poloha je zapnuto/vypnuto, ovšem považuji to za nepodstatný detail. (skoro všechny Shure to mají stejně)

Velmi kvalitní mikrofon od renomované firmy, kde je životnost a spolehlivost zaručena. Doporučuji.

Zobrazuji 461 - 480 ze 481 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25